KONST / Litografier / Färglitografi 13846618
nr 1384 6618
Färglitografi
Ian Tyson. Signerad, HC-upplaga (hors de commerce). Motivet: 35x35cm, yttermått inklusive ram: 53x53 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 15 mars 2021
kl 20:45:44
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)